Nasza firma posiada ponad 20 letnie doświadczenie w branży recyklingowej. Zajmujemy się kompleksową obsługą zakładów produkcyjnych w zakresie gospodarowania odpadami oferując za każdym razem indywidualne rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze stref zakładów objętych ochroną ESD. Szeroki katalog posiadanych kodów odpadów pozwala nam odebrać różnego rodzaju odpady powstałe u naszych klientów. Naszym klientom zapewniamy wysokie standardy obsługi oraz fachową pomoc w organizowaniu gospodarki odpadami na terenie zakładu klienta.  Zaufało nam wielu klientów z takich branż jak elektronika czy przemysł lekki. Jesteśmy do Państwa dyspozycji telefonicznie oraz mailowo. Zachęcamy również do umówienia się na spotkanie mające na celu poznanie Państwa potrzeb by przygotować indywidualną ofertę.

Kartoplast s.c. to nowoczesne środki transportu i maszyny do recyklingu renomowanych firm, a także duże powierzchnie magazynowe.

Jesteśmy partnerem, wobec którego nie zawiedziecie Państwo swoich oczekiwań. Zapewniamy konkurencyjny poziom cenowy i kompleksowe usługi z zakresu optymalnego zagospodarowania odpadów. Wiele firm w trakcie współpracy z nami wdrażało lub recertyfikowało normy środowiskowe ISO.

Decydując się na współpracę z naszą firmą, zyskujecie Państwo partnera, który kompleksowo zaspokoi Państwa potrzeby. Wyrazem naszych kompetencji są otrzymywane referencje.

 Nasze pojazdy:

Nasze kontenery:

Nasze pojemniki i urządzenia: